Hlavní menu
Domů
InfoTV
Články
Videotéka
Kontakt
Vyhledávání
Odkazy
Přihlášení

Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!
RSS
Anketa
Jaká značka notebooků sklízí vaše sympatie?
 
Zábava portál - Videa, hry, diskuze
Toplink - katalog odkazů

Líbí se Vám tento článek/blog? Založte si jej!
 
Aktualitky
Piloti NATO si hrají online!
NATO spustilo program výcviku svých pilotů na online simulátorech, aby piloti ze všech členských zemí mohli trénovat společně bez rozdílu na to, v kterém středisku právě jsou či z jaké země pocházejí. Jednotky z různých koutů světa se tak mohou snadno "sehrát" na společnou misi. Cílem programu je především snížení rizika palby do vlastních řad.
 
Vítejte na Marečkově IT Blogu! :)
Kompaktní disk oslavil pětadvacáté narozeniny
Hodnocení čtenářů: / 0
16. srpna 2007 oslavil kompaktní disk(CD) krásné pětadvacáté narozeniny. Bylo to na den přesně od doby, kdy společnost Philips vyrobila první cédéčko. Hned po výrobě zažilo CD velký boom a ihned nahradilo velkou část analogových vynilů a kazet. Hlavní využití mělo nejprve v hudebním průmyslu. Umožňovalo totiž v té době neuvěřitelné, ale pro nás nyní již běžné věci, jako přeskakování mezi skladbami, velmi kvalitní přehrávání bez ruchů, programování přehrávání skladeb apod.

Komentáře (1) | Přidat jako oblíbený (12) | Citujte tento článek na svých webovkách | Pokračování...

 
Ne křišťálový, teď už diamantový zvuk!
Hodnocení čtenářů: / 0
Bowers & Wilkins se ke svým čtyřicátým narozeninám rozhodli přepsat historii a zavést nový trend "diamantový zvuk". Ano, i tak se dá chápat jejich nový počin na poli reproduktorů. Ve striktně limitované sérii se na trhu brzy objeví reprosoustava s krásným názve "Signature Diamond". Dvoupásmový model je již podle názvu nápadný slovem diamandový a není tomu náhodou, protože ve své struktuře využívá diamanty. Z nich je totiž zhotovena membrána výškového reproduktoru.

Komentáře (5) | Přidat jako oblíbený (12) | Citujte tento článek na svých webovkách | Pokračování...

 
Práce z domova je v kurzu!
Hodnocení čtenářů: / 0
Díky internetu a dalším komunikačním technologiím svět stále více ovládá trend práce z domova. Nejvíce to v současné době pociťují v Japonsku, kde si japonská vláda dala za úkol do tří let zdvojnásobit počet lidí, kteří tímto způsobem pracují. V současnosti si takto vydělává desetina Japonců.
Hlavní myšlenkou je zvýšení porodnosti.
 

Komentáře (1) | Přidat jako oblíbený (13) | Citujte tento článek na svých webovkách | Pokračování...

 
Aktuální kurzy

Stalo se v mém kraji
RSS kanál iVysočiny
  • Cvičení: Antrax v sídle kraje Vysočina
    Cvičení: Podezřelý balíček s dopisem byl dnes v dopoledních hodinách nalezen v sídle kraje Vysočina. Vzhledem k varování generálního ředitele HZS ČR o možném teroristickém útoku na důležitá sídla, byl okamžitě informován Hasičský záchranný sbor kraje Vysočina. Další částí tak pokračovalo tématické cvičení složek Integrovaného záchranného systému Horizont 2007 zaměřeného...
  • Zlatá medaile z Číny
    Eva Klimková, klientka Diagnostického ústavu sociální péče v Černovicích reprezentovala Českou republiku na Světových letních hrách speciálních olympiád v Šanghaji (Čína) v kategorii plavání. Eva byla úspěšná hned dvakrát. Získala zlatou medaili v plaveckém závodě na 50 m prsa a stříbrnou medaili v závodě na 50 m volný způsob.
  • Ochrana obyvatel: Karta 112
    V úterý 23. října předal senátor Vítězslav Jonáš, člen Iniciativy zaměřené na komunikaci s obyvateli v době ohrožení, na zasedání Rady kraje Vysočina KARTY 112 pro účely prevence a informovanosti studentů středních škol kraje Vysočina. Karet bylo vyrobeno celkem 7 miliónů kusů a distribuovány jsou díky partnerství s...
Marečkův BLOG ,,,(^•^),,, pohání Joomla! Kopírování článků dovoleno pouze s uvedením zdroje.